Reklamacje i zwroty

Jeżeli z jakichkolwiek względów nie będziesz zadowolony z przesłanego towaru możesz odstąpić od zawartej umowy, bez podania powodu, w terminie 14 dni od dnia doręczenia zamówionego towaru.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy wszystkie otrzymane od Państwa płatności (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy. Szczegółowe warunki określa Regulamin sklepu.
 
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować Sprzedawcę przesyłając jednoznaczne oświadczenie woli odstąpienia od umowy na adres poczty e-mail poczta@witadecorcom.pl
Klient zobowiązany jest ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru.
 
 
Zakupiony towar proszę odesłać na adres:
 
P.H.U.WITROM Piotr Romantowski
ul. Antczaka 38/7
87-100 Toruń
tel. 513569878
 

 

 
 
 
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Wersje językowe
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 360,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium